Mesaj gönder
Ana sayfa

Jiangmen City JinKaiLi Hardware Products Co.,Ltd şirket Profili

şirket Profili
JINKAILI Donanım 1998 yılında Jiangmen Guangdong'da (Çin Kapı Donanım Merkezi) kuruldu. Kapı ve Proje & Dekoratif Donanım ürünleri için profesyonel bir üretimiz. Fabrikamız 4000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.

Ana ürün gruplarımız şunları içermektedir: SOSS Görünmez Menteşeler; 3D Ayarlanabilir Gizli Menteşeler; Kare Kapı Menteşeleri; Kapı kolları; Kapı Tıkaçları; Kapı Cıvataları; Kapı Güvenlik Toka ve Zinciri; Gösterge Düğmesi ve Kilit; Çekme halkaları; Banyo Kilitleri; Diğer kapı donanım parçaları.

JINKAILI “Teknolojik Yenilikçiliği Sürekli İyileştirme ve Mükemmel Kalite Yaratma” kavramında ısrar ediyor ve müşteriler için en iyi ürün ve hizmeti sağlamak için çok çalışıyor. Biz tüm dünyada müşteri ile istikrarlı bir kazan-kazan uzun vadeli iş işbirliği kurmayı umuyoruz.

Bize hoş geldiniz ve fabrikamızı ziyaret edin!

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
JinKaiLi Donanım 1998 yılında Xinhui Jiangmen Guangdong Eyaleti'nde kuruldu.

Kapı ve Proje & Dekoratif Donanım ürünleri için profesyonel bir üretimiz. Fabrikamız 4000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.

SOSS Invisible Hinge üzerinde araştırma ve geliştirme çalışmalarına başladık ve yavaş yavaş 3D Ayarlanabilir Menteşe, Kare SS menteşe, SS tutamakları, Kapı durdurma, Kapı civatası, Güvenlik hırsızlığı ve zincirleri gibi bir dizi donanım ürünü ekledik.

1998'de 30 çalışanımız vardı, şu anda 150'den fazla işçi alıyoruz.

Yıllık çıkış değeriniz 2000 yılında 500.000 ABD Doları iken 2017 yılında 8,000,000 ABD Dolarına yükselmiştir.

Geleceğe bakıldığında, JinKaiLi halkı, "Önce Kalite, Hizmet Öncelikli" iş felsefesini sürdürmeye devam edecek, yurtiçinde ve yurtdışında müşterilerle birlikte çalışacak, el ele kazanacak!

Jiangmen City JinKaiLi Hardware Products Co.,Ltd Jiangmen City JinKaiLi Hardware Products Co.,Ltd Jiangmen City JinKaiLi Hardware Products Co.,Ltd Jiangmen City JinKaiLi Hardware Products Co.,Ltd Jiangmen City JinKaiLi Hardware Products Co.,Ltd Jiangmen City JinKaiLi Hardware Products Co.,Ltd
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : JKL

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : 6000000-10000000

Yıl kurulan : 1998

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Jiangmen City JinKaiLi Hardware Products Co.,Ltd Sertifikalar Çin Jiangmen City JinKaiLi Hardware Products Co.,Ltd Sertifikalar